Kontakt oss


Avdelinger
Ikt




Kontakt oss
EtternavnFornavnTittelTelefonMobilE-postvCard
Barnehage
Rustad
Vigdis
Barnehagelærer for minoritetsspråkelige
 997 41 085
Vigdis Rustad vCard
Barnehageteam
Heier
Mona Bulling
Logoped
61 32 42 64
 996 09 158
Mona Bulling Heier vCard
Liæker
Gry Lillegård
Spesialpedagog
61 32 42 63
 928 68 352
Gry Lillegård Liæker vCard
Barnevern / PP-tjenesten
Tollefsen
Solveig
Førstesekretær/saksbehandler
61 32 42 50
Solveig Tollefsen vCard
Barnevern
Aaser
Hanne Wibeke
Kontaktperson
 920 55 921
Hanne Wibeke Aaser vCard
Akre
Mari Tvetmarken
Kontaktperson
61 32 42 47
 409 14 925
Mari Tvetmarken Akre vCard
Blekkerud
Anders
Fagleder
61 32 42 37
 932 60 305
Anders Blekkerud vCard
Brynildsen
Silje
Kontaktperson / familieveileder
61 32 42 44
 409 14 926
Silje Brynildsen vCard
Einarsen
Øystein Zahl
Barnevernleder
61 32 42 31
 950 45 774
Øystein Zahl Einarsen vCard
Grina
Kari
Kontaktperson
61 32 42 30
 907 91 202
Kari Grina vCard
Heggom
Monica
Kontaktperson
61 32 42 44
 409 07 862
Monica Heggom vCard
Jaklin
Tina A.
Kontaktperson
 904 17 207
Tina A. Jaklin vCard
Solheim
Katarina
Kontaktperson
 455 02 642
Katarina Solheim vCard
Trøhaugen
Tone Egge
Kontaktperson
61 32 42 34
 928 41 121
Tone Egge Trøhaugen vCard
Tyskeberget
Monica
Kontaktperson
 406 37 240
Monica Tyskeberget vCard
Bibliotek
Bibliotek
Harestua
61 32 44 36
Harestua Bibliotek vCard
Bibliotek
Roa
61 32 44 35
Roa Bibliotek vCard
Särkelä
Päivi
Biblioteksjef
 950 94 688
Päivi Särkelä vCard
Boligkontoret
Vahlgren
Christine
Saksbehandler Boligkontoret
61 32 40 74
Christine Vahlgren vCard
Dagaktivitet søndre - Tilrettelagte tjenester
Møller-Christensen
Torunn Vik
Fagleder
 402 35 111
Torunn Vik Møller-Christensen vCard
Dagaktivitet søndre
Dagaktivitet søndre
 409 14 920
 Dagaktivitet søndre vCard
Eventyrskogen barnehage
Barnehage
Eventyrskogen
61 32 44 80
Eventyrskogen Barnehage vCard
Fjalestad
Anette
Styrer
61 32 44 80
 980 12 233
Anette Fjalestad vCard
Fag- og utviklingsenheten
Engen
Eva
Sykepleier
61 32 40 86
 465 00 109
Eva Engen vCard
Fagervold
Ida
Fysioterapeut
61 32 40 84
 409 10 213
Ida Fagervold vCard
Finn
Tagori
Ergoterapeut
61 32 40 84
 913 21 127
Tagori Finn vCard
Fosskaug
May Helen
Hjelpepleier
61 32 40 86
 466 32 643
May Helen Fosskaug vCard
Grina
Camilla
Ergoterapeut
61 32 40 86
 466 31 409
Camilla Grina vCard
Hanssen
Lisa Helen
Fysioterapeut
61 32 40 84
 409 10 213
Lisa Helen Hanssen vCard
Linnerud
Per
Vaktmester / Hjelpemidler
 917 57 022
Per Linnerud vCard
Lynne
Kjetil
Systemansvarlig EPJ og velferdsteknologi
61 32 40 87
 908 86 681
Kjetil Lynne vCard
Martinsen
Nina Dahl
Avdelingsleder
61 32 40 88
 995 80 278
Nina Dahl Martinsen vCard
Nilsen
Lars Rønningen
Fysioterapeut
61 32 40 84
 409 10 213
Lars Rønningen Nilsen vCard
Røskar
Lene
Fagleder / Demenssykepleier
61 32 40 91
 452 85 815
Lene Røskar vCard
Ødegaard
Aud Bjørgo
Kreftkoordinator
61 32 40 85
 466 35 218
Aud Bjørgo Ødegaard vCard
Fagforbund
Delta
61 32 40 73
Delta  vCard
Fagforbundet
61 32 41 81
 900 54 134
Fagforbundet  vCard
Familie, barn og integrering
Brechan
Janicke
Virksomhetsleder
61 32 42 18
 934 61 432
Janicke Brechan vCard
Felles administrasjon
Aus
Anastasia
skatteoppkrever for Hadeland
61 32 41 23
 409 07 861
Anastasia Aus vCard
Sanger-Elnaes
Erica
Virksomhetsleder
61 32 42 88
 907 99 380
Erica Sanger-Elnaes vCard
Flyktningtjenesten
Alipour
Ismail
Saksbehandler
61 32 42 27
 977 24 018
Ismail Alipour vCard
Alisøy-Gjerløw
Ingvill Wessel
Enhetsleder
61 32 42 33
 980 21 737
Ingvill Wessel Alisøy-Gjerløw vCard
Birkeli
Ingrid
Saksbehandler
61 32 42 39
 920 42 651
Ingrid Birkeli vCard
Fagerli
Ann Herborg
Rådgiver
 905 14 589
Ann Herborg Fagerli vCard
Hadgu
Mogos Medhanie
Saksbehandler
61 32 42 54
 968 55 023
Mogos Medhanie Hadgu vCard
Hagen
Morten
Jobbspesialist
 409 07 864
Morten Hagen vCard
Hassan
Tania Ali
Saksbehandler
61 32 42 21
 957 89 625
Tania Ali Hassan vCard
Jakobsen
Lasse
Miljøarbeider
61 32 42 22
 409 07 860
Lasse Jakobsen vCard
Jonsson
Henrik
Saksbehandler
61 32 42 22
 409 10 217
Henrik Jonsson vCard
Larsen
Berit Berg
Konsulent
61 32 42 53
 918 57 027
Berit Berg Larsen vCard
Nawzad
Ismaeel
Saksbehandler
61 32 42 19
 404 77 525
Ismaeel Nawzad vCard
Olsen
Trond
Bolig- og bosettingsansvarlig
61 32 42 62
 409 10 218
Trond Olsen vCard
Oztorun
Hakan
Saksbehandler
61 32 42 24
 928 67 484
Hakan Oztorun vCard
Tekleab
Hosaena
Programrådgiver
61 32 42 56
 401 46 881
Hosaena Tekleab vCard
Witthoft
Marion
Saksbehandler
61 32 42 54
 402 26 447
Marion Witthoft vCard
Frivilligsentralen
Bræin
Gunhild
 409 07 863
Gunhild Bræin vCard
Svendsbråten
Toril
Avdelingsleder
 464 42 520
Toril Svendsbråten vCard
Frøystadtunet omsorgsboliger - Tilrettelagte tjenester
Espelien
Edel
Avdelingsleder
 911 20 340
Edel Espelien vCard
omsorgsboliger
Frøystadtunet
46 54 83 70
 409 10 214
Frøystadtunet omsorgsboliger vCard
Gamleskolen barnehage
Lien
Liv Marit Strømnes
Styrer
61 32 53 24
 913 08 226
Liv Marit Strømnes Lien vCard
Grua skole
Austjord
Kjetil
Assisterende rektor
61 32 43 42
 400 66 513
Kjetil Austjord vCard
Katnosa
Anita Olsen
SFO-leder
61 32 43 50
Anita Olsen Katnosa vCard
Oppen
Marit Moger
Skolesekretær/saksbehandler
61 32 43 41
Marit Moger Oppen vCard
Sandvik
Grete Monsrud
Rektor
61 32 43 43
 984 27 269
Grete Monsrud Sandvik vCard
Harestua arena barnehage
Dahl
Eva
Styrer
61 32 44 90
 450 43 245
Eva Dahl vCard
Grua
Beate Jonassen
Pedagogisk leder
 416 14 386
Beate Jonassen Grua vCard
Harestua barnehage / Utdanningsforbundet
Lien
Linda Bollum
Pedagogisk leder
61 32 32 72
Linda Bollum Lien vCard
Harestua barnehage
Natvig
Bente
Konstituert styrer
61 32 32 72
 401 68 144
Bente Natvig vCard
Harestua boliger og avlastning - Tilrettelagte tjenester
Berg
Inger Anne Næss
Avdelingsleder
 402 40 319
Inger Anne Næss Berg vCard
Boliger og avlastning
Harestua
61 32 41 10
Harestua Boliger og avlastning vCard
Hagen
Gro
Koordinator
 908 99 748
Gro Hagen vCard
Toftehagen
Therese
Konstituert fagleder
 951 64 886
Therese Toftehagen vCard
Harestua skole
Book
Lise
Undervisningsinspektør
 920 50 527
Lise Book vCard
Johnsrud
Toril
Rådgiver
 993 97 586
Toril Johnsrud vCard
Maast
Kirsten
Undervisningsinspektør
 454 10 812
Kirsten Maast vCard
Nygård
Ann Peggy
SFO-leder
61 32 43 98
Ann Peggy Nygård vCard
Sandvik
Arild
Rektor
61 32 43 72
 415 70 184
Arild Sandvik vCard
Svenbalrud
Maj
Skolesekretær/saksbehandler
61 32 43 71
Maj Svenbalrud vCard
Sæthereng
Bernhard
Assisterende rektor
 415 55 455
Bernhard Sæthereng vCard
Helsestasjon / Psykisk helse
Roen
Mari Olaug
Hjelpepleier
61 32 42 00
 954 85 580
Mari Olaug Roen vCard
Helsestasjon
Berge
Kristin Næss
Helsesøster
61 32 42 00
 913 01 454
Kristin Næss Berge vCard
Blekkerud
Janne
Helsesøster
61 32 42 00
 464 73 233
Janne Blekkerud vCard
Hennie
Anne Elisabeth
Saksbehandler/Foreldreveileder
61 32 42 49
 404 71 311
Anne Elisabeth Hennie vCard
Hole
Mette Nilsen
Helsesøster
97 71 92 98
 986 16 402
Mette Nilsen Hole vCard
Jetlund
Lise Nordby
Jordmor
61 32 42 00
Lise Nordby Jetlund vCard
Mikalsen
Merete
Helsesøster
61 32 42 00
 408 01 271
Merete Mikalsen vCard
Nielsen
Toril Espedokken
Helsesøster
61 32 42 00
 408 01 270
Toril Espedokken Nielsen vCard
Røine
Trude
Fysioterapeut
61 32 42 00
 930 44 707
Trude Røine vCard
Skjaker
Tove
Sykepleier
61 32 42 00
 408 01 278
Tove Skjaker vCard
Skrove
Trude Sevaldsen
Jordmor
61 32 42 00
 408 01 277
Trude Sevaldsen Skrove vCard
Hjemmetjenesten
Bøhren
Siri Farkvam
Fagleder/sykepleier
61 32 46 39
 466 32 565
Siri Farkvam Bøhren vCard
Nilsen
Kristin
Fagleder
61 32 46 37
Kristin Nilsen vCard
Olimb
Trine Lise
Avdelingsleder
61 32 46 61
 417 68 132
Trine Lise Olimb vCard
IKT
Anand
Rookshana
IKT konsulent
 462 65 649
Rookshana Anand vCard
Harbosen
Tommy
IKT Servicefag lærling
61 32 44 44
Tommy Harbosen vCard
Pedersen
Kjetil Juul
IKT konsulent
 918 59 813
Kjetil Juul Pedersen vCard
Rustad
Viggo Olsen
IKT konsulent
 930 55 794
Viggo Olsen Rustad vCard
Sanna
Kjell Andre
Avdelingsleder IKT
 934 57 698
Kjell Andre Sanna vCard
Watterud
Emil
IKT Servicefag lærling
61 32 44 44
 986 03 167
Emil Watterud vCard
Informasjonsforvaltning
Kolby
Jane Cathrine Ellefsrud
Kontor- og administrasjonslærling
61 32 40 72
Jane Cathrine Ellefsrud Kolby vCard
Langerud
Cathrine Aaslund
Informasjonsmedarbeider
61 32 40 18
 995 93 940
Cathrine Aaslund Langerud vCard
Løken
Hege
Arkivmedarbeider
61 32 40 17
 950 82 967
Hege Løken vCard
Støre
Randi Dyrud
Fagleder arkiv / informasjonsforvaltning
61 32 40 16
 920 54 492
Randi Dyrud Støre vCard
Virk
Sijal
Kontor- og administrasjonslærling
61 32 40 13
Sijal Virk vCard
Kalvsjø barnehage / Opplæringskontoret
Werner
Maria Sandsnes
Fagansvarlig barne- og ungdomsarbeiderfag
 990 43 282
Maria Sandsnes Werner vCard
Kalvsjø barnehage
Mathisen
Hege
Styrer
61 32 44 71
 924 05 297
Hege Mathisen vCard
Nordli
Anne-Lise Alfstad
Pedagogisk leder
 930 32 977
Anne-Lise Alfstad Nordli vCard
Kommuneoverlegen
Ødegaard
Jon Arne
Kommuneoverlegen
61 32 42 58
Jon Arne Ødegaard vCard
Lunner - Gran brann og redning
Aune
Christian
Feier
 909 78 188
Christian Aune vCard
Bråten
Sturla
Brannsjef
 900 81 667
Sturla Bråten vCard
Gøthe
Alexander
Brannformann
 905 60 788
Alexander Gøthe vCard
Mathisen
Harald Unnli
Branninspektør
 409 15 928
Harald Unnli Mathisen vCard
Næss
Bjørg Lomsdalen
Branninspektør
 478 71 721
Bjørg Lomsdalen Næss vCard
Sagstad
Thor Inggard
Feierformann
 975 85 001
Thor Inggard Sagstad vCard
Schulz
Sven
Feier
 900 28 314
Sven Schulz vCard
Tande-Gulbrandsen
Mats
Leder forebyggende
 409 18 105
Mats Tande-Gulbrandsen vCard
Vardenær
Frode
Feier
 408 04 321
Frode Vardenær vCard
Østby
Per Ansgar
Leder beredskap
 900 88 026
Per Ansgar Østby vCard
Lunner barneskole
Aarsby
Inger Helen
SFO-leder
61 32 44 64
Inger Helen Aarsby vCard
Engnæs
Kari Marie
Rektor
61 32 44 04
 934 98 783
Kari Marie Engnæs vCard
Frøislie
Anne Haugland
Kontorleder
61 32 44 00
Anne Haugland Frøislie vCard
Trostrud
Monica
Assisterende rektor
61 32 44 05
Monica Trostrud vCard
Lunner omsorgssenter
Dagsenter
61 32 46 67
Dagsenter  vCard
Efremova
Olga
Fagleder avdeling 2
61 32 46 48
Olga Efremova vCard
Gulbrandsen
Elise Johnsen
Merkantil
 416 48 501
Elise Johnsen Gulbrandsen vCard
Gustavsen
Heidi
Avdelingsleder kjøkken
61 32 46 70
 922 28 034
Heidi Gustavsen vCard
Hansen
Aud
Hjelpepleier / Tillitsvalgt / Fagforbundet
 900 54 134
Aud Hansen vCard
Jordet
Lene
Fagleder avdeling 1
61 32 46 68
Lene Jordet vCard
Nygaard
Berit
Kontormedarbeider
61 32 46 50
Berit Nygaard vCard
omsorgssenter
Lunner
61 32 46 50
Lunner omsorgssenter vCard
Ottershagen
Thore
Virksomhetsleder
61 32 46 55
 952 85 843
Thore Ottershagen vCard
Skaug
Marte
Prosjektkoordinator
 481 46 980
Marte Skaug vCard
Sollie
Anne Lene
Fagleder merkantil
61 32 46 42
Anne Lene Sollie vCard
Trontveit
Ragnhild
Avdelingsleder avdeling 2
61 32 46 44
 958 18 009
Ragnhild Trontveit vCard
Vangen
Eli
Avdelingsleder avdeling 1
61 32 46 60
 413 31 505
Eli Vangen vCard
Vik
Karianne
Merkantil
61 32 46 72
Karianne Vik vCard
Lunner ungdomsskole
Granvoll
Nina
Skolesekretær/saksbehandler
61 32 43 00
Nina Granvoll vCard
Strand
Elin
Rektor
61 32 43 02
 992 44 380
Elin Strand vCard
Strømmen
Marianne
Adjunkt
 958 77 146
Marianne Strømmen vCard
Lønn
Hansen
Bjørn
Saksbehandler lønn
61 32 40 49
Bjørn Hansen vCard
Hansen
Heidi
Saksbehandler lønn
61 32 40 73
Heidi Hansen vCard
Opplæringskontoret
Rakbjørg
Per Ingar
Leder opplæringskontoret
61 32 40 54
 995 59 332
Per Ingar Rakbjørg vCard
Oppvekst
Grønmyr
Mette
Virksomhetsleder barnehage
61 32 40 32
 916 68 373
Mette Grønmyr vCard
Westheim
Berit
Skole-/barnehagekonsulent
61 32 42 66
 975 66 335
Berit Westheim vCard
Woie
Jan
Skolefaglig rådgiver
61 32 42 61
 917 71 653
Jan Woie vCard
Personal
Bergersen
Ann-Kristin
Personalkonsulent
61 32 40 67
 916 32 595
Ann-Kristin Bergersen vCard
Vik
Anders
Fagleder personal
61 32 41 21
 976 88 045
Anders Vik vCard
Politisk
Bratlie
Halvor
Varaordfører
 906 49 568
Halvor Bratlie vCard
Tyrdal
Harald
Ordfører
 934 54 719
Harald Tyrdal vCard
PP-tjenesten
Hallum
Aud
PP rådgiver
61 32 42 45
Aud Hallum vCard
Harms
Dorothee
PP rådgiver
61 32 42 43
 932 64 365
Dorothee Harms vCard
Olimb
Anja Dale
PP rådgiver
61 32 42 42
 419 27 398
Anja Dale Olimb vCard
Rustad
Kari Vatndal
Fagleder
61 32 42 51
 992 33 569
Kari Vatndal Rustad vCard
Psykisk helse
Andersen
Tove
Vernepleier
61 32 41 35
 930 87 032
Tove Andersen vCard
Godokken
Marit
Saksbehandler
61 32 41 30
 414 72 099
Marit Godokken vCard
Ohren
Marthe Marie
Fagleder Psykisk helse
61 32 41 31
 913 21 119
Marthe Marie Ohren vCard
Sollie
Mari Gamme
Avdelingsleder Psykisk helse og Tomtervegen omsorgsboliger
 412 91 537
Mari Gamme Sollie vCard
Stokke
Bente
Fagarbeider
61 32 41 32
 907 01 211
Bente Stokke vCard
Velo
Marthe Jorun
Sykepleier
61 32 41 33
 958 77 146
Marthe Jorun Velo vCard
Roa barnehage
Braastad
Randi
Pedagogisk leder
 975 29 280
Randi Braastad vCard
Ekelund
Mette
Konstituert styrer
 951 89 705
Mette Ekelund vCard
Lillemoen
Lisa-Maria
Pedagogisk leder
 995 24 654
Lisa-Maria Lillemoen vCard
Solvang
Margret
Styrer
 951 87 858
Margret Solvang vCard
Rådmannens ledergruppe
Flacké
Dag
Rådmann
 900 10 233
Dag Flacké vCard
Hemstad
Jenny Eide
Fagleder/politisk sekretær
 469 55 505
Jenny Eide Hemstad vCard
Kjeverud
May Birgit
Kommunalsjef
61 32 41 24
 915 22 592
May Birgit Kjeverud vCard
Olerud
Solveig
Kommunalsjef
61 32 41 25
 976 81 882
Solveig Olerud vCard
Samfunn og miljø
Braastad
Rønnaug Egge
Virksomhetsleder
61 32 40 26
 975 29 280
Rønnaug Egge Braastad vCard
Buhaug
Svein Inge
Vaktmester Lunner omsorgssenter
61 32 46 73
 464 31 969
Svein Inge Buhaug vCard
Egge
Per Ola
Kart- og oppmålingsingeniør
61 32 41 01
 917 53 083
Per Ola Egge vCard
Ekeren
Hilde
Driftsleder
61 32 40 96
 911 19 522
Hilde Ekeren vCard
Gorset
Kari-Anne Steffensen
Rådgiver natur og miljø
61 32 40 81
Kari-Anne Steffensen Gorset vCard
Grud
Emilie Helgesen
Samfunnsplanlegger
 970 14 594
Emilie Helgesen Grud vCard
Habiyambere
Edmond
Ingeniør
61 32 41 43
Edmond Habiyambere vCard
Hasli
Trond Ivar
Vaktmester
 930 34 615
Trond Ivar Hasli vCard
Hägnemark
Fredrik
Saksbehandler
61 32 41 07
Fredrik Hägnemark vCard
Igelstad
Arne
Vaktmester
 406 08 398
Arne Igelstad vCard
Juul-Hansen
Ingun Bjørgli
Rådgiver
61 32 41 08
Ingun Bjørgli Juul-Hansen vCard
Kjærem
Guri
Avdelingsleder Byggforvaltning
61 32 40 97
 971 00 070
Guri Kjærem vCard
Larsen
Bjørn
Vaktmester
 975 71 105
Bjørn Larsen vCard
Larsen
Vidar H.
Vaktmester
 959 46 644
Vidar H. Larsen vCard
Lunder
Håkon
Servicemedarbeider
 451 41 153
Håkon Lunder vCard
Låveg
Anne Elisabeth
Fagleder byggesak
61 32 40 80
Anne Elisabeth Låveg vCard
Molstad
Kristin
Klimapådriver for Hadeland
 454 86 870
Kristin Molstad vCard
Myrmo
Trine
Byggesaksbehandler
61 32 40 83
Trine Myrmo vCard
Nordli
Tord Gulbrand
Daglig leder Harestua Arena
 408 01 276
Tord Gulbrand Nordli vCard
Raastad
Dag Erik
Tømrer
 958 91 069
Dag Erik Raastad vCard
Sterten
Geir
Avdelingsleder
 416 27 865
Geir Sterten vCard
Trøhaugen
Arne
Byggteknisk fagansvarlig
61 32 41 22
 975 47 710
Arne Trøhaugen vCard
Øversveen
Marit
Saksbehandler eiendomskatt
61 32 41 09
Marit Øversveen vCard
Skatteoppkreveren for Hadeland
Briskeby
Anne Berit
Saksbehandler innfordring
61 32 42 81
 954 40 939
Anne Berit Briskeby vCard
Kjos
Marianne
Saksbehandler innfordring
61 32 42 80
 908 72 429
Marianne Kjos vCard
Nilsen
Lene Eide
Regnskapskontrollør
61 32 40 86
 408 01 279
Lene Eide Nilsen vCard
Ohrstrand
Oddny
Saksbehandler skatteregnskap/innfordring bedrift
61 32 42 84
 909 23 588
Oddny Ohrstrand vCard
Tildelingskontoret
Auke
Cicilie Tangen
Saksbehandler
61 32 46 49
 954 66 660
Cicilie Tangen Auke vCard
Hagen
Karin Staff
Saksbehandler
61 32 46 54
 932 00 960
Karin Staff Hagen vCard
Smedsrud
Wenche
Avdelingsleder
61 32 46 51
 414 78 194
Wenche Smedsrud vCard
Tilrettelagte tjenester
omsorgsboliger
Tomtervegen
61 32 27 76
Tomtervegen omsorgsboliger vCard
Teslow
Elin H
Virksomhetsleder
 922 61 525
Elin H Teslow vCard
Tomtervegen omsorgsboliger
Kvamme
Merete
Arbeidsleder
61 32 27 76
 926 55 423
Merete Kvamme vCard
omsorgsboliger
Tomtervegen 4
40 91 02 15
 409 10 216
Tomtervegen 4 omsorgsboliger vCard
Vei, vann og avløp - Samfunn og miljø
Bragerhaug
Bengt
Fagleder
61 32 41 56
 917 43 715
Bengt Bragerhaug vCard
Eriksen
André
Fagarbeider
 479 02 838
André Eriksen vCard
Eriksen
Kjell Arne
Fagarbeider
 971 89 876
Kjell Arne Eriksen vCard
Gruer
Tom
Servicemedarbeider
 951 81 499
Tom Gruer vCard
Hermansen
Atle
Avdelingsleder vei, vann og avløp
61 32 41 41
 481 71 751
Atle Hermansen vCard
Høiby
Per
Driftsleder
61 32 41 55
 917 43 716
Per Høiby vCard
Østvold
Ole Gunnar
Driftsoperatør
 993 20 911
Ole Gunnar Østvold vCard
Voksenopplæringen / Utdanningsforbundet
Hoel
Øidis
 906 80 347
Øidis Hoel vCard
Voksenopplæringen
Holte
Vibeche
Rektor
61 32 43 61
 900 39 333
Vibeche Holte vCard
Kristiansen
Anne Grethe
Saksbehandler
61 32 43 60
Anne Grethe Kristiansen vCard
Lynne
Anita
Praksiskoordinator
61 32 43 65
 410 10 131
Anita Lynne vCard
Schiøtz
Solveig
IKT ansvarlig/ Adjunkt
 916 91 281
Solveig Schiøtz vCard
Strand
Wenche
Adjunkt
 916 23 641
Wenche Strand vCard
Økonomi
Mauseth
Ann-Kristin
Controller
61 32 40 65
 934 38 213
Ann-Kristin Mauseth vCard
Nesbakken
Kirsti
Controller
61 32 40 62
 928 56 400
Kirsti Nesbakken vCard
Roen
Nina Knutsen
Saksbehandler kommunal innfordring
61 32 40 68
Nina Knutsen Roen vCard
Wien
Synnøve
Regnskapskonsulent
61 32 40 66
Synnøve Wien vCard
Ødegaard
Unni
Regnskapsmedarbeider
61 32 42 85
Unni Ødegaard vCard