Alminnelig ettersyn - meddommere til tingretten, jordskifteretten og lagretten.

Enhver som har noe imot forslagene må melde fra til Lunner kommune innen 6.juni

post@lunner.kommune.no eller Lunner kommune, Sandsvegen 1, 2740 Roa

Til særskilt meddommerutvalg for jordskiftesaker:

  1. Kari Anne Oppen Skau, Lunner
  2. Leikny Gammelmo, Grua
  3. Hege Heiberg, Lunner
  4. Torbjørg Raastad, Lunner
  5. Elisabeth Kluften, Harestua

 

  1. Rune Holth, Lunner
  2. Arne Øystein Lunner, Harestua
  3. Ola Haakenstad, Roa
  4. Gunnar Østby, Roa
  5. Svein Kraggerud, Lunner

Som meddommere til Gjøvik tingrett:

  1. Tommy Berg, Harestua
  2. Tormod Lien, Harestua
  3. Tore Råberget Mangseth, Lunner
  4. Roar Kalvsjøhagen, Roa
  5. Hallvard Kvale, Lunner
  6. Ivar Haakenstad, Roa
  7. Ole Jacob Totland, Lunner
  8. Hakan Öztorun, Roa
  9. Ståle Guddal, Grua
  10. Jarle Bang, Lunner
  11. Svein Krakk, Harestua
  12. Jarle Krakk, Harestua
  13. Øyvind Gammelmo, Grua
  14. Geir Steinar Paulsrud, Roa
  15. Leif Arne Halvorsen, Roa
  16. Thor Sparby, Grua
  17. Arne Øystein Lunner, Harestua
  18. Thomas Sanger-Elnaes, Lunner
  19. Torstein Nybø, Harestua
  20. Torgeir Benoni, Roa
  21. Jon Reidar Furulund, Harestua
  22. Per Henrik Hjartøy Haug, Harestua
  23. Sven Erland Sandin, Harestua
  24. Trond Ivar Hasli, Roa
  25. Oddmund Stenberg, Harestua
  26. Frode Krüger, Harestua
  27. Lars Skoglund, Harestua
  28. Åsmund Høyen Solvang, Harestua
  29. Ulf Rogneby, Roa

 

  1. Vibeke Buraas Dyrnes, Harestua
  2. Tove Sandholt, Lunner
  3. Hilde Karlsson, Harestua
  4. Alexandra Buan, Harestua
  5. Ida Grindland, Harestua
  6. Marit Horgen, Harestua
  7. Cathrine Aaslund Langerud, Lunner
  8. Tove Kittelsrud, Grua
  9. Vanja Stenslie Krakk, Harestua
  10. Sigrid Helene Hammer, Lunner
  11. Mari Svenbalrud, Lunner
  12. Marit Øversveen, Harestua
  13. Gro Inger Maurtvedt, Roa
  14. Torbjørg Raastad, Lunner
  15. Oda Guddal Ruud, Harestua
  16. Linda Mikkelsen Karlsen, Grindvoll
  17. Kari Løkken, Harestua
  18. Gry Lillegård Liæker, Lunner
  19. Anne Elisabeth Hennie, Lunner
  20. Rikke Helene Berger, Grindvoll
  21. Turid Hovland, Roa
  22. Berit Skjørshammer, Harestua
  23. Katrine Foss, Lunner
  24. Jenny Mette Høiby, Lunner
  25. Ida Cathrine Vestad Tollefsrud, Harestua
  26. Mette Aas-Kilstad, Lunner
  27. Tonje Barbro Sommerset, Harestua
  28. Eva Nilsen, Grua
  29. Eileen Bore, Harestua
  30. Hilde Anett Myklebust Lunde, Grua

Følgende skjønnsmedlemmer foreslås fra Lunner kommune til Gjøvik tingrett:

  1. Magne Raastad
  2. Tore Holt
  3. Stein Oppen
  4. Thomas Jacobsen

 

  1. Line Jorung
  2. Ingun Bjørgli Juul-Hansen
  3. Hege Bogfjellmo
  4. Sigrid Helene Hammer

Som lagrettemedlemmer/meddommere til lagmannsretten:

  1. Andreas Høiby, Lunner
  2. Harald Tyrdal, Grua
  3. Odd Evenrud, Roa
  4. Andreas Ensrud, Grindvoll
  5. Martin Fægri, Roa
  6. Glenn Granberg, Grua
  7. Halvor Bratlie, Roa

 

  1. Hege Heiberg, Lunner
  2. Bente Godli, Grua
  3. Grete Haakenstad, Roa
  4. Marit Løvaas, Lunner
  5. Elin Johannessen Skovly, Roa
  6. Renate Michaelsen, Harestua
  7. Eli Klevmark, Harestua